Mobilizujemy do pomagania z okazji dnia NGO!

27 lutego przypada Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. Każda organizacja może tego dnia świętować, a my chcemy z tej okazji wesprzeć trzeci sektor, mobilizując firmy do działania. Zapraszamy przedstawicieli biznesu do aktywizacji na rzecz organizacji pozarządowych.

Fundacja Pro NGO ogłasza specjalną akcję, która potrwa od 27 lutego do 5 marca. W tym okresie zachęcamy firmy do udziału w akcji charytatywnej Pomagaj z pasjąKażda firma, która do 5 marca zgłosi swój udział w akcji, otrzyma 50% rabat na opłatę wpisową. Możesz połączyć wsparcie pracowników z działaniami charytatywnymi w gotowej akcji CSR.

Naszym celem jest wygenerowanie jak największego wsparcia dla organizacji pozarządowych w całym kraju. Małe firmy będą mogły wziąć udział w akcji za symboliczne 500 złotych, duże za 1500 złotych, wspierając opłatą rozwój naszej Fundacji. Takie rozwiązanie sprawi, że Twoi pracownicy oraz firma będą mogli wystartować w konkursie, a dzięki stworzonym i zlicytowanym dziełom pracowników, dodatkowe wsparcie otrzyma wiele organizacji pozarządowych w kraju.

Reprezentujesz małą firmę lub dużą korporację? Prowadzisz NGO i znasz firmy, które angażują się w akcje społeczne? Zapraszamy do udziału w projekcie, który łączy tysiące pracowników w słusznym celu – wsparcia ulubionych organizacji.

Zapraszamy zarządców nieruchomości i media do włączenia się w komunikację. Wspólnie wygenerujemy wsparcie i pomoc dla organizacji pozarządowych w Waszej okolicy.

Zasady są następujące:

  1. Zapoznaj się z konkursem.
  2. Do 5 marca zgłoś firmę poprzez formularz.
  3. Zaangażuj pracowników, aby stworzyli dzieła i tym samym pomogli zaprzyjaźnionym NGO.
  4. Autorzy dzieł decydują, jakiej organizacji chcą przekazać wsparcie.
  5. Razem możemy więcej.

Każda firma ma wartość, a jej pracownicy to największy potencjał, który możesz zaangażować. Włącz się w projekt i pomóż organizacjom pozarządowym, integrując swoich pracowników.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami [email protected]

Mobilizujemy do pomagania z okazji dnia NGO!
Przewiń do góry