Wystawa Pomagaj z Pasją 2021 i licytacja dzieł.

Zobacz dzieła, które trafią na licytację.

Konkurs Pomagaj z Pasją to konkurs charytatywny, który dał szansę tysiącom pracowników zaangażować się w wolontariat pracowniczy w zupełnie innej formule. Uczestnicy w bezpieczny sposób, w zaciszu swojego domu mogli tworzyć dzieła i czerpać satysfakcję z niesienia pomocy. Konkurs jest odpowiedzią na potrzebę pracowników związaną z podejmowaniem aktywności o charakterze pomocowym oraz zupełnie nową inicjatywą, która w swoich założeniach umożliwia zaprezentować się od zupełnie innej strony i pokazać jakie talenty drzemią w osobach zaangażowanych  w akcję.

Pierwsza edycja konkursu charytatywnego Pomagaj z Pasją dobiegła końca. Do konkursu zostało zgłoszone kilkadziesiąt dzieł, prawie 40 z nich otrzymało nominację i tym samym przeszło do etapu finałowego, gdzie zostały poddane ocenie. Jury konkursu przyznało nagrody w czterech kategoriach konkursowych: hand made, obraz, dzieło tekstowe oraz  fotografia. Podczas spotkania podsumowującego projekt oficjalnie ogłoszono laureatów poszczególnych kategorii.

Obecnie Fundacja Pro NGO przy wsparciu gospodarza Hotelu Sheraton Grand Krakow, który bezpłatnie udostępnił przestrzeń, tworzy wystawę dzieł nominowanych w Pomagaj z Pasją 2021. Wystawa ma na celu wypromować twórczość pracowników oraz zachęcić kolejnych uczestników do wzięcia udziały w następnych edycjach i wsparcia organizacji pozarządowych. Sztuka ta jest wyjątkowa, ponieważ prezentowane dzieła to autorskie projekty uczestników konkursu.

Harmonogram:

  • 18.10.2021 r. godz. 12:00 – otwarcie wystawy dla zwiedzających.
  • 24.10.2021 r. godz. 20:00 – oficjalne zamknięcie wystawy.
  • 25.10.2021 r. godz. 10:00 – organizacja aukcji charytatywnej online z licytacją na żywo prezentowanych dzieł.

To wyjątkowa okazja by na żywo zobaczyć wszystkie nominowane prace w konkursie, w tym dzieła swoich pracowników, czy kolegów z pracy oraz możliwość do spotkania z kulturą i spędzenia wolnego czasu w otoczeniu sztuki.

Wystawa oficjalnie zakończy się ogólnopolską aukcją charytatywną online z licytacją na żywo prezentowanych dzieł. Licytacja ta odbędzie się 25.10.2021 r. o godz. 10:00 – zarejestruj się: https://prongo.clickmeeting.com/765716772.

Zachęcamy Państwa do udziału w roli licytujących i obserwujących licytację. Pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na stworzenie Kompasu NGO: http://poradnik.kompasngo.pl.

Zobacz galerię zdjęć z wernisażu wystawy Pomagaj z pasją 2021.

Organizator: Fundacja Pro NGO

Gospodarz: Sheraton Grand Krakow

Partnerzy: Brief.pl, PRoto.pl, Goldenline, Focus on business, Outsourcing&More

Partner technologiczny: Clickmeeting

Wystawa Pomagaj z Pasją 2021 i licytacja dzieł.
Przewiń do góry