Wyniki Pomagaj z pasją 2024!

Poznaj zwycięzców i zwyciężczynie tegorocznej edycji konkursu charytatywnego Pomagaj z pasją w kategoriach: obraz, rękodzieło, fotografia, a także kategorii specjalnej – różnorodność.

Kategoria Fotografia

Miejsce 1

Autor: Paweł
Nazwa: W rytmie melodii prosto z serca
Firma: Brose Sitech Sp. z o.o.

Jedną z najpiękniejszych rzeczy jaka spotyka nas w życiu to pasja. Pasja, która powoduje, że codziennie rano wstajemy z uśmiechem na twarzy. Miłość i taniec to dwie siły, które poruszają duszę. Uwielbiam fotografować Wasze uśmiechy i radość płynącą z tego, czym się zachwycacie. Pewnego dnia miałem okazję uwiecznić taką magiczną chwilę dziecięcej pasji utrwalając ją na fotografii. Dzisiaj tą cząstkę magii możesz wylicytować i zabrać ze sobą wydrukowaną na akrylu gotowym do zawieszenia na ścianie. Akrylowa powierzchnia dodaje fotografii niezwykłej głębi optycznej oraz wyjątkowego blasku.

Miejsce 2

Autorka: Ewa
Nazwa: Czytam – to najlepsza forma ignorowania ludzkości
Firma:
Krakowska Szkoła Filmowa

Fotografia uliczna. Kraków 2017.

Miejsce 3

Autor: Michał
Nazwa: Rośnie przyszłość
Firm
a: BeLeaf S.A.

Kategoria rękodzieło

Miejsce 1

Autor: Bartosz
Nazwa: ABM – jesteśmy nawet w kosmosie
Firma:
ABM S.A.

Rękodzieło zostało wykonane z gipsu oraz jako podstawy użyłem materiału – MDF wyciętego w kształt koła . Dzieło przedstawia księżyc podświetlony lampami LED. Ręcznie malowany oraz rzeźbiony.

Miejsce 2

Autor: Łukasz
Nazwa: Golf I Gen
Firma:
Brose Sitech Sp. z o.o.

Jesteś miłośnikiem motoryzacji i interesujesz się starszymi modelami aut? To z pewnością zainteresuje Cię moja wizja samochodu Volkswagen Golf I Gen. Jeśli chciałbyś nadać charakteru swojemu wnętrzu to dzieło idealnie się do tego nadaje. A jeśli nie masz pomysłu na prezent dla fana motoryzacji, to podaruj mu ten wyjątkowy model i przy okazji zrób coś dobrego. Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na pomoc dla niepełnosprawnej Zuzi Milewskiej, która choruje na zespół Retta. Wymiary dzieła 120cmx40cm.

Miejsce 3

Autorka: Małgorzata
Nazwa: Misa ceramiczna
Firma:
Brose Sitech Sp. z o.o.

Misa ceramiczna wylepiona ręcznie z gliny i wypalona w piecu. Zastosowane szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Kategoria Obraz

Miejsce 1

Autorka: Katerina
Nazwa: Droga Mleczna
Firma:
Godel Technologies Europe

Obraz Drogi Mlecznej. Wykonany w technice Fluid Art z dodatkiem kamieni i cekinów, aby pokazać całą głębię i piękno kosmosu.

Miejsce 2

Autorka: Nataliia
Nazwa: Wakacje
Firma:
Meritum COB

Do namalowania obrazu zainspirowały mnie wakacje nad morzem. Chciałam zachować na płótnie harmonie i spokój na Apenińskim wybrzeżu, które zostawili przyjemny ślad w moich wspomnieniach.

Praca wykonana farbami olejnymi na płótnie 50×40 cm.

Miejsce 3

Autorka: Tamara
Nazwa: Zachód słońca nad Bałtykiem
Firma:
Meritum COB

Obraz wykonany suchą pastelą w formacie 70/50. Przedstawia zachód słońca w letni ciepły dzień. W dzieciństwie co roku spędzałam wakacje u mojej babci nad morzem Bałtyckim i do dziś gdy zamykam oczy i myślę o tamtych chwilach, to mam w głowie właśnie takie kolorowe, ciepłe i optymistyczne wyobrażenie wakacji nad morzem Bałtyckim.

Wyróżnienie w kategorii specjalnej Różnorodność

Autor: Praca zespołowa
Nazwa: Connecting the dots
Firma: The Design Group

Obraz stworzony z 6 płócien (każde z indywidualnie wykonaną kropką 6 naszych pracowników), to nie tylko wizualny przejaw umiejętności artyst., ale także symboliczne odzwierciedlenie bogactwa perspektyw i doświadczeń, jakie każdy wnosi do wspólnej przestrzeni. Pozornie prosty motyw (kropka) jest manifestem różnorodności oraz głębszym przesłaniem o sile współpracy i akceptacji innych. Chcemy pokazać, że różnice nie są barierą, ale siłą napędową dla twórczego rozwoju i wspólnego osiągania celów. Obraz ma zachęcać do otwartości na różnorodność oraz do doceniania i szanowania wkładu każdej jednostki w budowę wspólnej przestrzeni i kultury organizacyjnej.

Co stanie się z dziełami?

Wszystkie dzieła, które brały udział w tegorocznej edycji konkursu, będą wystawione na aukcjach charytatywnych poprzez portal charytatywni.allegro.pl.

Możesz je wylicytować i sprawić sobie, bądź bliskiej osobie wyjątkowy prezent! Szukaj dziel z dopiskiem #PZP2024 w tytule.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom tegorocznej edycji, a laureatom i laureatkom konkursu Pomagaj z pasją gratulujemy!

Partnerzy

Wyniki Pomagaj z pasją 2024!
Przewiń do góry