Ruszyły zapisy do Pomagaj z pasją 2023

Zapraszamy do udziału w 3. edycji konkursu charytatywnego, który skierowany jest do pracowników firm i korporacji. Biorąc udział w projekcie uczestnicy mogą w aktywny i twórczy sposób wesprzeć organizacje pozarządowe z całej Polski oraz cel, który jest dla nich szczególnie ważny.

Głównym celem projektu jest inicjowanie aktywności wśród pracowników, bazując na pasji, kreatywności i potrzebie tworzenia. Osoby biorące udział w konkursie, będą miały szansę zaprezentować swój talent i stworzyć wyjątkowe dzieło. Do konkursu można zgłosić nie tylko prace indywidualne ale i zespołowe, to idealna okazja, aby w ramach integracji stworzyć dzieło i zacieśnić więzy w zespole.

Wszystkie dzieła zostaną ocenione przez Jury konkursowe, a na najlepszych czekają nagrody. Do konkursu można zgłosić prace z kategorii: fotografia, obraz oraz rękodzieło. Utwory, które będą nawiązywać tematyką do popularyzacji Diversity & Inclusion mogą zdobyć nagrodę w kategorii specjalnej różnorodność. Oceny Jury wyłonią zwycięzców, jednak w tym konkursie nikt nie przegrywa! Autorzy wystawiają prace na licytacje charytatywne, a uzyskane środki trafią do wybranej przez autora organizacji pozarządowej.  

Posłuchaj co o projekcie mówi Jasiek Mela

Ruszyły zapisy do Pomagaj z pasją 2023
Przewiń do góry