Trwają zapisy do konkursu Pomagaj z Pasją!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu charytatywnego, który skierowany jest do pracowników firm i korporacji. Pomagaj z pasją to wyjątkowy projekt, który pomógł już ponad 100 organizacjom pozarządowym. Już dziś możesz zgłosić pracowników swojej firmy do konkursu i dać im szansę zaprezentować swoje talenty oraz wesprzeć wybraną organizacje pozarządową.

Założenia projektu

Celem projektu, jest inicjowanie aktywności wśród pracowników, którzy tworzą dzieła bazując na pasji i kreatywności. Dzieła oceniane są przez Jury, które przyznaje nagrody. Do konkursu można zgłosić prace z kategorii: fotografia, obraz oraz rękodzieło. Zachęcamy do tworzenia dzieł, które promują wartości takie jak: tolerancja, otwartość, włączenie. Utwory, które będą nawiązywać tematyką do popularyzacji Diversity & Inclusion mogą zdobyć nagrodę w kategorii specjalnej różnorodność.  

Korzyści dla Wszystkich!

Firma, pracownicy, organizacje pozarządowe – wszyscy zyskują. Pracownicy biorący udział w konkursie mogą zaprezentować swoje autorskie koncepcje i wesprzeć cel, który jest dla nich szczególnie ważny. Zyskują też organizacje pozarządowe, które otrzymują środki z licytacji dzieł stworzonych przez pracowników. Korzyści osiąga również firma, udział w projekcie umożliwia zrealizować wolontariat w zupełnie innej formule, który promuje ideę różnorodności. Jest także okazją, aby trochę lepiej poznać swoich pracowników i wzmocnić relacje.

Jak wziąć udział w projekcie?

Czy wiesz jakie talenty kryją się w Twojej firmie? Teraz możesz je odkryć! Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wybierzesz najlepszą dla Twojej firmy opcję udziału. Organizator zapewni wsparcie na każdym etapie realizacji projektu oraz dostarczy informacje. Do 8 kwietnia 2024 roku masz czas, aby dokonać zapisu firmy i zgłosić dzieła swoich pracowników do konkursu.

Zapraszamy do udziału!

Trwają zapisy do konkursu Pomagaj z Pasją!
Przewiń do góry