Ruszyły zapisy do Pomagaj z pasją 2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu skierowanego do pracowników firm i korporacji. „Pomagaj z pasą” to konkurs, dzięki któremu pracownicy, będą mogli w aktywny i twórczy sposób wesprzeć organizacje pozarządowe w kraju oraz wzmocnić relacje w zespole.

Głównym celem projektu jest inicjowanie aktywności wśród pracowników, bazując na pasji, kreatywności i potrzebie tworzenia. Osoby biorące udział w konkursie, będą miały szansę pokazać swoje talenty lub odkryć drzemiący w nich potencjał i stworzyć wyjątkowe dzieło. Do konkursu można zgłosić nie tylko prace indywidualne ale i zespołowe, to idealna okazja, aby w ramach integracji stworzyć dzieło i przy dobrej zabawie zacieśnić więzy oraz poznać nowych kolegów w zespole.

Wszystkie dzieła zostaną ocenione przez Jury, a na najlepszych czekają nagrody. W tym projekcie uczestników może ograniczać tylko ich wyobraźnia. Do konkursu można zgłosić prace z kategorii: fotografia, obraz oraz rękodzieło. Utwory, które będą nawiązywać tematyką do popularyzacji różnorodności oraz integracji mogą zdobyć nagrodę specjalną w kategorii różnorodność. Oceny Jury wyłonią zwycięzców, jednak w tym konkursie nikt nie przegrywa! Autorzy wystawiają prace na licytacje, a uzyskana z licytacji kwota trafi do wybranej przez autora organizacji pozarządowej.  

Zachęcamy do udziału w konkursie. Tworząc pomagajmy!

Ruszyły zapisy do Pomagaj z pasją 2022
Przewiń do góry