Ruszają zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Pomagaj z Pasją.

Startują zapisy firm do udziału w II edycji konkursu Pomagaj z Pasją. Fundacja Pro NGO po sukcesie I edycji, postanowiła kontynuować realizację projektu i zapowiada, że tym razem emocji będzie jeszcze więcej. Organizator przygotował pakiety rabatowe oraz nagrodę specjalną. Firma, która zgłosi swój udział do końca lipca br. zyska możliwość wygrania spotkania online dla pracowników swojej firmy z wyjątkowym gościem – Jaśkiem Melą.

Polesie nocą, Autorka Agnieszka Karpik

“Naszym obowiązkiem jest pomaganie innym potrzebującym. Rok 2020 pokazał to bardziej niż którykolwiek inny rok. Ale będąc szczerym przez większość czasu jesteśmy po prostu zajęci codziennymi obowiązkami i nie mamy czasu na myślenie o kimkolwiek poza jednym wewnętrznym kręgiem. Zawsze w ruchu. Zawsze w środku czegoś pilnego. Ten wspaniały projekt w łatwy i przyjemny sposób przypomniał mi o naszym prostym i tak ważnym obowiązku – Pomocy! Ale pomocy poprzez realizowanie swoich pasji! Zachęcam wszystkich do uczestnictwa następnym razem! Bo warto!” – mówi Katerina Sibileva, Laureatka ostatniej edycji konkursu.

Fundacja Pro NGO oficjalnie zakończyła realizację I edycji projektu, choć cały czas wydarzenia i emocje związane z konkursem rozchodzą się szerokim echem w mediach i na portalach społecznościowych. Autorzy zwycięskich prac oraz firmy z dumą informują o osiągnięciach swoich pracowników. Media branżowe publikują informację o wynikach największego konkursu charytatywnego w Polsce, w którego realizację zaangażowały się firmy i korporacje z całego kraju.

Konkurs Pomagaj z Pasją dał szansę tysiącom pracowników zaangażować się w wolontariat pracowniczy w zupełnie nowej formule. Uczestnicy w bezpieczny sposób, w zaciszu swojego domu mogli tworzyć dzieła sami lub z rodzinami, czerpiąc satysfakcję z niesienia pomocy. Potwierdzają to przeprowadzone ankiety, w których 92% Uczestników potwierdza, że podobała im się formuła projektu. Uczestnicy podkreślili również, że największą wartością był aspekt charytatywny, gdyż każde dzieło pomaga.

Rodzina piesków szuka domu, Autor Adriana Frączyk

Akcja stanowi dla firm idealne rozwiązanie, łączące realizację celów CSR, Employer branding oraz działań wizerunkowych. Aż 70% uczestniczących w projekcie firm reprezentowało sektor BPO/SSC. Ciekawostką jest fakt, że niektóre dzieła zostały stworzone daleko poza granicami kraju, pokonując trasę do magazynu Fundacji wynoszącą ponad 1500 kilometrów.

„Za sukcesem minionej edycji stoją ludzie: Uczestnicy, Członkowie Jury, Przedstawiciele firm oraz Zespół Fundacji. Idea konkursu oraz jego przyjemna formuła sprawiły, że wszystkie powyższe grupy z niezwykłą energią zaangażowały się w projekt. W nadchodzącej edycji planujemy dotrzeć jeszcze dalej, skalując pomoc niesioną organizacjom pozarządowym w całej Polsce!”mówi Grzegorz Ludwin, Prezes Fundacji Pro NGO.

W ramach podsumowania ostatniej edycji konkursu powstał Raport, który można pobrać bezpłatnie ze strony Pomagaj z Pasją.

Wszystkie informacje dotyczące projektu oraz zapisów znajdują się na stronie: www.pomagajzpasja.pl

Zachęcamy firmy oraz autorów dzieł do udziału w kolejnej edycji konkursu. Tworząc, pomagajmy!

Partnerzy: Outsourcing Portal, Outsourcing&More, Brief.pl, PRoto.pl, Goldenline.

Ruszają zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Pomagaj z Pasją.
Przewiń do góry