Rozpoczynamy licytację!

Ostatnie tygodnie przyniosły mnóstwo emocji związane z konkursem Pomagaj z Pasją. Przez cały tydzień dzieła uczestników konkursu zdobiły wystawę zorganizowaną przez Fundację Pro NGO w Hotelu Sheraton Grand Krakow, podsumowaniem wystawy była ogólnopolska aukcja charytatywna online z licytacją na żywo.

Podczas licytacji udało się sprzedać 14 z 34 wystawionych dzieł i zebrać 2750 zł na stworzenie Kompasu NGO – narzędzia, które usprawni funkcjonowanie wielu organizacji pozarządowych w Polsce.

Dzieła, których nie udało się sprzedać tego dnia zostały wystawione na portalu aukcyjnym allegro charytatywnie i już od dziś można je licytować! Zapraszamy wszystkich do udziału w licytacjach. Czekają na Państwa wyjątkowe prace, wykonane z pasją i zaangażowaniem.

Na nowy dom czekają wyjątkowe rękodzieła, obrazy i fotografie, a różnorodność prezentowanych dzieł sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie i swoich bliskich. Licytacje trwają do 14.X.2021 r. do godziny 8.00.

Jest to ostania okazja, by pomóc organizacjom pozarządowych i wylicytować dzieło z pierwszej edycji konkursu Pomagaj z Pasją – największego charytatywnego konkursu w Polsce, w którym udział biorą pracownicy firm i korporacji, którzy tworzą dzieła i pomagają!

Link do aukcji online

Życzymy Państwu dużo emocji i udanych licytacji!

Rozpoczynamy licytację!
Przewiń do góry