Pomaganie mają w DNA – ABM S.A.

W  ABM SA specjalizujemy  się w wyposażaniu sklepów i biur, oferując meble swojej produkcji w pięciu salonach w Polsce oraz w sklepie online. W działaniach biznesowych cenimy etyczne zachowania, a aktywność charytatywna jest od lat nierozerwalną częścią działalności firmy. Chętnie angażujemy się w akcje na rzecz osób potrzebujących i realizujemy inicjatywy społeczne.

Szczególne miejsce wśród aktywności zyskały akcje sportowe, łączące chęć pomocy z pasją pracowników. W teamie ABM mamy miłośników biegania, triathlonu, rajdów, fitnessu i rowerów. Mając do dyspozycji własną siłownię, solidnie przygotowujemy się do zawodów. Nic dziwnego, że uczestnictwo w różnorodnych imprezach biegowych traktujemy jako firmową tradycję. Najnowszym wyzwaniem  w 2021 roku jest akcja biegowa, w której firmy z całej Polski łączą siły dla sfinansowania leczenia dziewczynki chorującej na SMA.

Dzięki zaangażowaniu pracowników powstała inicjatywa „Orszaku Św. Mikołaja”. Co roku wyruszamy z prezentami do potrzebujących dzieci i osób niepełnosprawnych. W pomaganiu przekraczamy nawet polskie granice. Przekazujemy paczki polskim rodzinom na Ukrainie.

W ABM pomagamy także wspierając sztukę osób niepełnosprawnych. Biorąc udział w aukcjach obrazów, wspieramy WTZ w Brzesku. Pamiętając o lokalnej społeczności, na terenie siedziby firmy co roku organizujemy Kino Letnie. Seanse filmowe wyświetlane są na świeżym powietrzu. Jesteśmy także partnerem  Festiwalowego Maratonu Twórczości Jacka Kaczmarskiego.

Pomaganie mają w DNA – ABM S.A.
Przewiń do góry