Fresenius Kabi Uczestnikiem “Pomagaj z pasją”

Fresenius Kabi jest częścią  międzynarodowego koncernu medycznego, dostarczającego produkty i usługi w obszarze ochrony zdrowia. Fresenius Kabi działa na całym świecie i oferuje niezbędne dla ratowania życia leki oraz urządzenia medyczne przeznaczone do infuzji, transfuzji i żywienia klinicznego. Obszerny asortyment produktów obejmuje dożylnie podawane leki generyczne, terapie infuzyjne oraz niezbędny do ich aplikowania sprzęt medyczny.

Jesteśmy ludźmi ambitnymi, chętnymi do działania i sięgania wyżej. Nasza praca przynosi nam ogromną satysfakcję!

Naszą misję „caring for life” wcielamy w nasze codzienne życie. Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego po pracy bierzemy udział w różnych wydarzeniach sportowych, inicjatywach charytatywnych oraz integracjach zespołowych.
Ponieważ dbamy o dobrą atmosferę i relacje między nami, raz w roku wyjeżdżamy z Wrocławia, aby móc spędzić ze sobą trochę czasu poza murami biura.

Fresenius Kabi kieruje się jedną filozofią: “troska o życie”. Wykracza daleko poza wytwarzanie doskonałych produktów medycznych. Chodzi o pasję i zaangażowanie, o wspólną pracę, okazywanie wzajemnego szacunku, bycie kreatywnym, budowanie i rozpoznawanie talentów. Fresenius Kabi Business Services jest organizacją otwartych, kreatywnych ludzi, prezentujących postawę “can do” .Jesteśmy dumni z tego, że możemy posługiwać się wartościami organizacji przy jednoczesnym realizacji jej misji – opinia pracownika.

Fresenius Kabi Uczestnikiem “Pomagaj z pasją”
Przewiń do góry